آخرین مطالب
کد مطلب: 12008
تاریخ انتشار: یکشنبه 5 اسفند 1397
پس از 9 سال وقفه

انتشار شماره 5 ماهنامه «اکونوروز»

انتشار شماره 5 ماهنامه «اکونوروز»
انتشارات > مجله  - شماره جدید ماهنامه فارسی زبان «اکونوروز» منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی اکو، «اکونوروز» به شماره ISSN 2008-5508 نشریه فرهنگی، هنری، گردشگری مؤسسه فرهنگی اکو است که در شماره های نخستین خود به موضوعاتی همچون فرهنگ، هنر، تحصیل، گردشگری، اقتصاد، تجارت و سرمایه گذاری در منطقه اکو پرداخته بود.

در دوره جدید مدیریت مؤسسه، این نشریه با رویکردی نوین در راستای همکاری با نهادهای علمی - پژوهشی و دانشگاههای برتر کشورهای عضو احیا شده است. نخستین شماره از دوره جدید این ماهنامه که پس از 9 سال وقفه منتشر گردیده است، نگاهی گذراست بر فعالیتهای مؤسسه فرهنگی اکو از مهرماه 1395 تا دی ماه 1397 (پایان سال 2018 میلادی) در حوزه های هنرهای تجسمی، شعر و ادب، موسیقی، هنرهای نمایشی، گردشگری، همایشها، کارگاهها و دوره های علمی، درسگفتارها و نشستهای تخصصی، روابط بین الملل، کتابخانه ها، موزه ها، زنان، صلح، ورزش و انتشارات که به سردبیری دکتر مرتضی موسویان؛ مدیریت اجرایی پریسا فیروزکوهی، مدیریت داخلی محمد محمودی و ترجمه مهدی عمرانی نژاد و معصومه نظری به چاپ رسیده است.

شماره های آتی این نشریه به موضوعاتی همچون روشهای علمی تعیین اصالت اشیای تاریخی، فرهنگی و هنری، نقش زنان در سلامت خانواده و جامعه و ارزیابی کیفیت در نظامهای دانشگاهی خواهد پرداخت که با همکاری پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ایران و دانشگاه الزهرا (س) منتشر خواهد گردید.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+3