آخرین مطالب
کد مطلب: 10000
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 بهمن 1397

کارگاه آموزشی «آشتی با مغز»

کارگاه آموزشی «آشتی با مغز»
اخبار  - قاعده این عالم بر فراوانی است، ایده‌های فراوانی هم در این دنیا وجود دارد؛ بنابراین ضروری است در دنیای امروز ایده کسب کرد و آن را در زمان کوتاه و با امکانات موجود تجاری نمود تا گام شایسته­ای در حوزه کسب‌وکار و کارآفرینی برداشته شود؛ بر این اساس، مؤسسه فرهنگی اکو کارگاه آموزشی «آشتی با مغز» را در تاریخ پنجشنبه 11 بهمن 1397 در محل کتابخانه دیپلماتیک اکو برگزار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این کارگاه آموزشی دكتر مهدی خیراللهی، متخصص در زمینه‌های خلاقیت و تجارت، به بررسی و تبیین توانایی‌های مغز و مدل استفاده از مغز در جهت رسیدن به موفقیت و تولید ثروت، با استفاده از آموزه‌هایی که مرتبط با توانایی‌های مغز خود افراد می‌باشد پرداخت.

دکتر خیراللهی با تأکید بر اینکه سهم هر کسی از هر چیزی به‌اندازه علم، تلاش و ارتباطاتش است، علاقه‌مندان را با راه­های دستیابی به خودکارایی، خودباوری و خلاقیت آشنا کرد.

سرعت کوانتومی مغز ثروت­ساز و کارآفرینی مدرن؛ آشنایی با قسمت‌های مهم مغز (مغز اولیه، مغز ثانویه، مغز متعالی)؛ رابطه مراکز مغز با ثروت و کارآفرینی؛ مغز متعالی، جایگاه خلاقیت و نوآوری؛ رابطه انواع هوش‌ها با کسب‌وکار؛ قرارگیری مغز و ثروت در مسیر کارآفرینی؛ قانون جذب؛ ازجمله مفاهیم مورد بررسی در این نشست بود.

مؤسسۀ فرهنگى اکو یک نهاد بین‌‌المللى است که با هدف تحکیم قرابت‌‌هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+2